اگر شما از فرش های ماشینی استفاده می کنید نیازی نیست بر روی زمان و فصل آن حساس باشید.

چرا که این فرش ها برای خشک شدن و بو گیری نیازی به نور خورشید ندارند و به راحتی و در گرمخانه های گازی خشک می شوند.

بهترین زمان هم برای نور مستقیم آفتاب و پهن کردن فرش ها ۶ ماه اول سال می باشد.

شما در صورتی که نتونید از فرش هاتون بصورت دقیق و اصولی نگهداری کنید یقینا طول عمر اون ها کم خواهد شد و این هزینه ها و مشکلات بیشتری را برای شما بوجود می آورد.

اگر بصورت منظم فرش هایتان را تمیز کنید می توانید عمر مفید فرش های تان را بصورت معجزه آساییی افزایش دهید.

در حالت کلی عمر مفید فرش ها بین ۲ تا ۳ سال است.

اگر همچنان در رابطه با بهترین فصل و زمان برای سپردن فرش به قالیشویی سوال دارید می توانید با کارشناسان ما در قالیشویی پاک در ارتباط باشید …

دستور ساخت ØامÙو ÙØ±Ø Ø®Ø§Ù†Ú¯ÛŒ

بسیاری از شامپو فرش هایی که در بازار وجود دارد یا قیمت بالایی دارند و یا حجم آن ها اندک است.

قبل از هر چیز در نظر داشته باشید که شامپو فرش های خانگی می توانند قدرتی مشابه شامپو فرش های موجود در بازار داشته باشند.

شستن فرش نیاز به تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد که در تمیزی بهتر فرش و افزایش طول عمر فرش تاثیر گذار است.

حتی گاها افراد فرآیندهای شستوی فرش را به خوبی نمی دانند و به صورت سنتی اقدام به شستن فرش می نمایند.

برای مثال بدون گردگیری فرش اقدام به خیس کردن فرش می نمایند.

قالیشویی پاک به کمک جدیدترین تجهیزات صنعتی و با پرسنل ماهر و آموزش دیده آماده خدمات رسانی تخصصی به همشهریان محترم است.

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که می توان از طریق آن به میزان اعتبار یک قالیشویی پی برد وجود نام قالیشویی مذکور در لیست اتحادیه قالیشویی های کشور است.

میزان اعتبار یک قالیشویی در فضای مجازی و حقیقی یکی از فاکتورهای اصلی در تعیین میزان اعتبار یک قالیشویی است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سطل آشغال فکر ثبت شرکت و برند چطوریه؟ سلف سرویس فلافل مامان جون (مهدی اسکندرزاده) آنلاين ديگر من وایزِن هستم V i R u s Ʒ² سفرنامه من طراحی سایت سایتکد